updated 10:47 PM EEST, Aug 31, 2015
A+ A A-

Правила коментування

 1. Кожен відвідувач сайту має право залишити свій коментар, на тій сторінці, де є відповідна форма. Всі коментарі проходять модерацію і тільки модератор приймає рішення про публікацію коментаря.
 2. Посилання в коментарях на інші ресурси мережі інтернет допускаються лише в тих випадках, якщо вони мають хоч якесь відношення до коментованого матеріалу.
 3. Модератор має право змінювати текст коментаря.
 4. Якщо в коментарі є погрози автору статті, адміністрації сайту чи громадянам України, модератор має право опублікувати особисті данні дописувача, звернутись до правоохоронних органів чи Збройних Сил.
 5. Ненормативна лексика є небажаною, модератор може змінити її на спеціальні символи чи літературну лайку.
 6. Будь-які лайливі висловлювання на адресу головного терориста сьогодення, по сумісництву працюючого російським царем (самі росіяни чомусь називають його президентом), путіна, не вважаються ненормативною лексикою.
 7. Коментарі українською, російською чи білоруською мовами публікуються на мові оригіналу. Коментарі татарською мовою публікуються і мовою оригіналу, і в перекладі на українську чи російську. Коментарі іншими мовами можуть публікуватись тільки в перекладі.
 8. Орфографічні чи граматичні помилки в коментарях свідчать про високу емоційність чи низьку освіченість автора.
Add a comment
 • Категорія: О сайте
 • Перегляди: 8807

Правила конфіденційності

 1. Користуючись цим сайтом, ви в повному обсязі приймаєте ці правила, правила користування сайтом та правила коментування.
 2. Коли ви передаєте інформацію на сайт, ви передаєте усі права на неї адміністрації сайту. Разом з цим ви передаєте права на її збір, розкриття та розповсюдження.
 3. Сайт Гармата збирає всю інформацію про відвідувачів, отриману в результаті його роботи. Адміністрація сайту зобов’язується дотримуватись законодавства України щодо збору та поширення особистих даних користувачів мережі інтернет, але залишає за собою право допомагати правоохоронним органам, у тому числі шляхом передачі їм особистої інформації користувачів. Це правило відноситься як до активного збору інформації (шляхом розміщення на сайті спеціальних форм для заповнення відвідувачів), так і до пасивного.
 4. Адміністрація сайту залишає за собою право використовувати будь-яку інформацію в інтересах України чи для покращення роботи сайту.
 5. На сайті Гармата розміщуються посилання на інші ресурси мережі інтернет, на яких не діють ці правила.
 6. Якщо у вас виникли питання щодо роботи сайту Гармата чи розміщеної на ньому інформації, задайте їх через форму зв’язку.
Add a comment
 • Категорія: О сайте
 • Перегляди: 8191

Про сайт

Раніше ми були самими звичайними людьми, жили і працювали в різних регіонах України. Ми голосували за різні партії на виборах, де-хто взагалі на вибори не ходив, ще й інших відмовляв. Але це не заважало нам зустрічатись за чаркою і просто так, бути друзями. Але більшість з нас не знало один одного, ми не були одною компанією.

 Потім почався Майдан. Ми стали по різні боки барикад. А як інакше? Серед нас є солдати та офіцери різних силових відомств, вони звикли перше виконувати наказ, а вже потім обговорювати його законність. Інші полишили свою роботу і навчання, підприємницьку діяльність і вийшли на Грушевського. Ні, не за Євроінтеграцію, не за Свободу чи Удар, а за справедливість і нормальне майбутнє своїх дітей. А де-хто, хоч і поділяв ідеї революції, так і залишився на дивані, виключно через свої лінощі.

 Та ось Янукович втік і почалася війна. Все вмить змінилось. Виявилось, що наша держава зовсім не готова до бойових дій. Головний напрям цієї «дивної» війни – інформаційний. Сторони намагаються спочатку захопити телевежі, а вже потім – все інше. Тоді зникли всі протиріччя між нами, ми забули про старі суперечки.

 І тут держава виявилась неготовою. За весь час незалежності у нас сформувався певний клас журналістів (тих, хто прислуговував секті золотого батона журналістом не назвеш). Наші майстри пера добре вміють критикувати владу, знаходити корупційні схеми, виявляти недбалість та родинні зв’язки. Це річ потрібна, але під-час війни треба деколи ще й хвалити державу, у тому числі і владу, треба проводити розслідування не на дачі чиновника, а у тилу ворога.

Ми не могли більше мовчати, розмовляючи лише один з одним, тому вирішили створити цей сайт. Серед нас є люди багатьох спеціальностей, від силовиків до фермерів, не було лише журналістів та програмістів, які мають хоч який досвід створення сторінок в мережі інтернет. Довелось викладачам і продавцям сісти за клавіатури і монітори та почати вчитись, одночасно з публікацією статей.

Де-хто з нас не довго встиг попрацювати пером – Батьківщина відправила на фронт. А хтось залишився на окупованій території в продовжив роботу в підпіллі.

Звичайно, далеко не кожен з нас пише статті чи працює над дизайном, більшість лише постачає інформацію. Збираючи клаптики відомостей з Криму і Донбасу, з Києва і Львова, з Харкова і невеличкого села, загубленого в горах, ми маємо змогу скласти реальну картину подій.

Після того, як сайт побачив світ, до нас приєднались ще патріоти України. Ми створили профілі в соціальних мережах, люди стали ділитись з нами інформацією про терористів. Один з наших вирішив назватись в соціальних мережах «Креативна сотня», мовляв, така назва більше відповідає дійсності.

Ви теж можете долучитись до нас, просто написавши, тут на сайті, чи в одній з соціальних мереж, де ви маєте свою сторінку.

Згідно діючого законодавства, публікація в пресі є підставою для відкриття кримінальної справи. Тому просимо вважати нас пресою і відкривати провадження проти тих, хот «засвітився» на наших сторінках. Також обіцяємо повідомляти правоохоронні органи про все те, що стає нам відомим.

Якщо ж ви ведете війну проти нашої Неньки, то начувайтесь – ми зробимо все для вашого фізичного знищення.

Якщо вам подобається те, що ми робимо, можете підтримати нас фінансами.

U329584175832

Z727586730861

R359370064905

Add a comment
 • Категорія: О сайте
 • Перегляди: 16952

Правила користування сайтом

 1. Сайт «Гармата» дозволяє всім бажаючим використовувати інформацію зі своїх сторінок, за умови збереження авторського права та інформації про власність на матеріал, як в самому матеріалі, так і в його копії. Якщо ви бажаєте розмістити матеріал з Гармати на своїй сторінці, ви маєте обов’язково вказати посилання на сторінку сайту Гармата, з якої був взятий цей матеріал, або на головну сторінку Garmata.org. Це посилання має бути відкритим для індексації пошуковими системами.
 2. На сайті Гармата можуть розміщуватись матеріали з інших сайтів, про що буде вказано в самому матеріали. У випадку використання такого матеріалу, необхідно вказувати на оригінальне джерело чи автора, а не сайт Гармата. Виключення складають переклади матеріалів за іншомовних сайтів. При використанні такого матеріалу, необхідно вказувати і оригінальне джерело, і сайт Гармата, як джерело перекладу.
 3. Використовувати інтегровані можливості сайту можуть лише зареєстровані користувачі з дозволу адміністрації. Виключення складають лише форми для голосування чи коментуванням матеріалів, які можуть використовувати всі відвідувачі, за умови дотримання відповідних правил.
 4. Кожен відвідувач може запропонувати свій матеріал для публікації, скориставшись формою зв’язку.
 5. Забороняється будь-якими способами втручатися в роботу сайту, використовувати спеціальні скрипти, розміщувати інформацію, що містить шкідливий комп’ютерний код, створювати додаткове навантаження на сервера, на яких розміщено сайт, з допомогою спеціального програмного забезпечення.
 6. Вся інформація на сайті розміщується для ознайомлення відвідувачів і для правоохоронних органів. Адміністрація не може гарантувати, що вся вона відповідає дійсності, так як більшість інформації взята в людей, що побажали залишитися невідомими.
 7. Якщо інформація на сайті ображає честь, гідність особи, ви можете поскаржитись на неї. У випадку аргументованої скарги вона буде видалена чи спростована. Самим вагомим аргументом є рішення суду чи знищення ворога України. Якщо особа, яка була звинувачена сайтом у злочинних діях, стане на бік України та своїм ділом чи кров’ю доведе свою вірність, всі матеріали проти неї будуть знищені та забуті.
 8. Вся інформація на сайті публікується з метою підтримки України та її вірних дочок і синів в боротьбі з внутрішнім та зовнішнім ворогом. Автори не переслідують жодних комерційних інтересів, якщо інакше не зазначено в самому матеріалі. Адміністрація сайту залишає за собою право рекламувати ті підприємства, торгові марки, сайти чи ЗМІ, які на її думку підтримують Україну.
 9. Адміністрація залишає за собою право у будь-який момент вносити зміни в ці правила. Вони вступають в дію одразу після публікації.
 10. Користуючись цим сайтом, ви погоджуєтесь зі всіма правилами, зазначеними на цій сторінці, а також з правилами конфіденційності та правилами коментування. Якщо ви не згідні з якимось пунктом з цих правил, негайно залиште сайт та не використовуйте жодним чином інформацію, отриману на ньому.
Add a comment
 • Категорія: О сайте
 • Перегляди: 8488