updated 10:47 PM EEST, Aug 31, 2015
A+ A A-

Про сайт

Раніше ми були самими звичайними людьми, жили і працювали в різних регіонах України. Ми голосували за різні партії на виборах, де-хто взагалі на вибори не ходив, ще й інших відмовляв. Але це не заважало нам зустрічатись за чаркою і просто так, бути друзями. Але більшість з нас не знало один одного, ми не були одною компанією.

 Потім почався Майдан. Ми стали по різні боки барикад. А як інакше? Серед нас є солдати та офіцери різних силових відомств, вони звикли перше виконувати наказ, а вже потім обговорювати його законність. Інші полишили свою роботу і навчання, підприємницьку діяльність і вийшли на Грушевського. Ні, не за Євроінтеграцію, не за Свободу чи Удар, а за справедливість і нормальне майбутнє своїх дітей. А де-хто, хоч і поділяв ідеї революції, так і залишився на дивані, виключно через свої лінощі.

 Та ось Янукович втік і почалася війна. Все вмить змінилось. Виявилось, що наша держава зовсім не готова до бойових дій. Головний напрям цієї «дивної» війни – інформаційний. Сторони намагаються спочатку захопити телевежі, а вже потім – все інше. Тоді зникли всі протиріччя між нами, ми забули про старі суперечки.

 І тут держава виявилась неготовою. За весь час незалежності у нас сформувався певний клас журналістів (тих, хто прислуговував секті золотого батона журналістом не назвеш). Наші майстри пера добре вміють критикувати владу, знаходити корупційні схеми, виявляти недбалість та родинні зв’язки. Це річ потрібна, але під-час війни треба деколи ще й хвалити державу, у тому числі і владу, треба проводити розслідування не на дачі чиновника, а у тилу ворога.

Ми не могли більше мовчати, розмовляючи лише один з одним, тому вирішили створити цей сайт. Серед нас є люди багатьох спеціальностей, від силовиків до фермерів, не було лише журналістів та програмістів, які мають хоч який досвід створення сторінок в мережі інтернет. Довелось викладачам і продавцям сісти за клавіатури і монітори та почати вчитись, одночасно з публікацією статей.

Де-хто з нас не довго встиг попрацювати пером – Батьківщина відправила на фронт. А хтось залишився на окупованій території в продовжив роботу в підпіллі.

Звичайно, далеко не кожен з нас пише статті чи працює над дизайном, більшість лише постачає інформацію. Збираючи клаптики відомостей з Криму і Донбасу, з Києва і Львова, з Харкова і невеличкого села, загубленого в горах, ми маємо змогу скласти реальну картину подій.

Після того, як сайт побачив світ, до нас приєднались ще патріоти України. Ми створили профілі в соціальних мережах, люди стали ділитись з нами інформацією про терористів. Один з наших вирішив назватись в соціальних мережах «Креативна сотня», мовляв, така назва більше відповідає дійсності.

Ви теж можете долучитись до нас, просто написавши, тут на сайті, чи в одній з соціальних мереж, де ви маєте свою сторінку.

Згідно діючого законодавства, публікація в пресі є підставою для відкриття кримінальної справи. Тому просимо вважати нас пресою і відкривати провадження проти тих, хот «засвітився» на наших сторінках. Також обіцяємо повідомляти правоохоронні органи про все те, що стає нам відомим.

Якщо ж ви ведете війну проти нашої Неньки, то начувайтесь – ми зробимо все для вашого фізичного знищення.

Якщо вам подобається те, що ми робимо, можете підтримати нас фінансами.

U329584175832

Z727586730861

R359370064905