updated 10:47 PM EEST, Aug 31, 2015
A+ A A-

Майкопський загарбник Михась "Покемон"

Зустрічайте Michael Pimenoff (Мішка Пімоноф "покемон") родом з міста Майкоп, найкращий друг Зайнулін Зульфата, а крім того руське зольден солдатен, яке захопило наш Крим та отримало медальку.

Чесно кажучи, дивлячись на таких, я можу спати спокійно. Чому? Бо воно просто зупинилось в розвитку на рівні десятирічної дитини. Йому задирили голову путлерівські пропагандисти байками про руський Крим. Потім дали якісь папірець про заборону розголошення таємниці, який вони всі підписали (нижче додається). А потім це саме цабе розміщує цей папірець із списком свого взводу, перепрошую отари, на сторінці вконтакті. Крім того хизується там приналежністю до російського войска та викладає безліч особистих фото.

Завдяки цьому бовдуру від душі посміявся. Достатньо було однієї доби, щоб українці висловили йому свої думки, після чого він ще й одержав сувору догану. Внаслідок цього, свою сторінку вконтакті видалив, а про однокласники зовсім забув. Тому, хто ще не встиг пояснити йому, що Крим це Україна вперед на однокласники http://www.odnoklassniki.ru/profile/559786245930. Не забувайте про його друзів та рідних. Однозначно потрібно виправити їхні прогалини у виченні шкільного курсу географії.