updated 10:47 PM EEST, Aug 31, 2015
A+ A A-

Мільйон доларів США на одному фото

Цікаві спостереження можна зробити, вивчаючи особисті сторінки зелених чоловічків - захоплювачів Криму. Відсотковий склад показує, що з них росіяни складають досить незначний відсоток, решта представники поневолених московією народів.

Соціально побутові умови їхнього життя лишають бажати кращого. Переважно в російській армії служать члени малозабезпечених сімей, яким не вдалось відкупитись від призову до московитого війська. Це стосується звичайного рядового складу, який являє собою виключно м'ясо імперських задумів. Керівний склад представлений шовеністично налаштованими росіянами. Всі без виключення керівники повинні були пройти будь-яку гарячу точку, без цього посади їм не бачити. 

32

Повертаючись до звичайних рядових, котрі оцінюються справжніми патріотами в 10000 доларів США, то привернув увагу Ільдар Хаертдінов (Ильдар Хаертдинов), його сторінку можна віднайти вконтакті https://vk.com/id8346018. Переглувши його фотознімки, доволі цікаве про нього враження. Московитий парубок з маленького містечка чи то села, котрий море вперше побачив лише під час захоплення українського Криму.

Мало того, він ще й літаки вперше в житті саме тут і побачив. Знахабніло виліз на наш літак групи "Українські соколи" та виклав в соцмережі фото, щоб привернути до себе увагу дівчат, бо більше нічим. Окрема подяка йому за групові фотографії загарбників з його підрозділу, яким як цуценятам на вистаці начіпляли медальки "За окупацію Криму". Отож пропоную до перегляду чергову галерею розшукуваних осіб.