Правила конфіденційності

  1. Користуючись цим сайтом, ви в повному обсязі приймаєте ці правила, правила користування сайтом та правила коментування.
  2. Коли ви передаєте інформацію на сайт, ви передаєте усі права на неї адміністрації сайту. Разом з цим ви передаєте права на її збір, розкриття та розповсюдження.
  3. Сайт Гармата збирає всю інформацію про відвідувачів, отриману в результаті його роботи. Адміністрація сайту зобов’язується дотримуватись законодавства України щодо збору та поширення особистих даних користувачів мережі інтернет, але залишає за собою право допомагати правоохоронним органам, у тому числі шляхом передачі їм особистої інформації користувачів. Це правило відноситься як до активного збору інформації (шляхом розміщення на сайті спеціальних форм для заповнення відвідувачів), так і до пасивного.
  4. Адміністрація сайту залишає за собою право використовувати будь-яку інформацію в інтересах України чи для покращення роботи сайту.
  5. На сайті Гармата розміщуються посилання на інші ресурси мережі інтернет, на яких не діють ці правила.
  6. Якщо у вас виникли питання щодо роботи сайту Гармата чи розміщеної на ньому інформації, задайте їх через форму зв’язку.