Правила користування сайтом

  1. Сайт «Гармата» дозволяє всім бажаючим використовувати інформацію зі своїх сторінок, за умови збереження авторського права та інформації про власність на матеріал, як в самому матеріалі, так і в його копії. Якщо ви бажаєте розмістити матеріал з Гармати на своїй сторінці, ви маєте обов’язково вказати посилання на сторінку сайту Гармата, з якої був взятий цей матеріал, або на головну сторінку Garmata.org. Це посилання має бути відкритим для індексації пошуковими системами.
  2. На сайті Гармата можуть розміщуватись матеріали з інших сайтів, про що буде вказано в самому матеріалі. У випадку використання такого матеріалу, необхідно вказувати на оригінальне джерело чи автора, а не сайт Гармата. Виключення складають переклади матеріалів з іншомовних сайтів. При використанні такого матеріалу, необхідно вказувати і оригінальне джерело, і сайт Гармата, як джерело перекладу.
  3. Використовувати інтегровані можливості сайту можуть лише зареєстровані користувачі з дозволу адміністрації. Виключення складають лише форми для голосування чи коментування матеріалів, які можуть використовувати всі відвідувачі, за умови дотримання відповідних правил.Кожен відвідувач може запропонувати свій матеріал для публікації, скориставшись формою зв’язку.
  4. Забороняється будь-якими способами втручатися в роботу сайту, використовувати спеціальні скрипти, розміщувати інформацію, що містить шкідливий комп’ютерний код, створювати додаткове навантаження на сервера, на яких розміщено сайт, з допомогою спеціального програмного забезпечення.
  5. Вся інформація на сайті розміщується для ознайомлення відвідувачів і для правоохоронних органів. Адміністрація не може гарантувати,що вся вона відповідає дійсності, так як більшість інформації взята в людей, що побажали залишитися невідомими.
  6. Якщо інформація на сайті ображає честь, гідність особи, ви можете поскаржитись на неї. У випадку аргументованої скарги вона буде видалена чи спростована. Самим вагомим аргументом є рішення суду. 
  7. Вся інформація на сайті публікується з метою підтримки України та її вірних дочок і синів в боротьбі з внутрішнім та зовнішнім ворогом. Автори не переслідують жодних комерційних інтересів, якщо інакше не зазначено в самому матеріалі. Адміністрація сайту залишає за собою право рекламувати ті підприємства, торгові марки, сайти чи ЗМІ, які на її думку підтримують Україну.
  8. Адміністрація залишає за собою право у будь-який момент вносити зміни в ці правила. Вони вступають в дію одразу після публікації.
  9. Користуючись цим сайтом, ви погоджуєтесь зі всіма правилами,зазначеними на цій сторінці, а також з правилами конфіденційності та правилами коментування. Якщо ви не згідні з якимось пунктом з цих правил, негайно залиште сайт та не використовуйте жодним чином інформацію, отриману на ньому.